• Biorepair Oral Care Pasta do zębów Night 75ml

Symbol: 390074
24.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 6.9
Paczka w ruchu 6.9
Poczta Polska 6.99
Paczkomaty InPost 12.5
Kurier DPD 22.99
Kurier Fedex 24
Dostępność Dostępny
Waga 0.15 kg
EAN 8017331020074
Zostaw telefon

BioRepair Night - intensywne działanie nocą
Pasta do zębów, która odbudowuje i chroni zęby

Na zębach znajdują się mikrouszkodzenia i rysy niewidoczne dla ludzkiego oka. Cząsteczki MicroRepair powoli uwalniają się, wiążąc się ze szkliwem i odbudowując jego powierzchnię. Jony cynku uwalniane przez cząsteczki MicroRepair oraz cynk PCA zapewniają działanie antybakteryjne przez całą noc, także poprzez wytwarzanie powłoki ochronnej o długotrwałym działaniu. Dzięki temu specjalnemu działaniu w nocy pasta zapewnia poranną świeżość oddechu. Wykazuje działanie antybakteryjne.

Opatentowana innowacyjna formuła:
- bez fluorku
- bez dwutlenku tytanu
- bez laurylosiarczanu sodu (SLS)
- bez parabenów

Pasta BioRepair Night odbudowuje powierzchnię szkliwa w nocy, tworząc barierę ochronną zapewniającą długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami. 
Wstając rano, poczujesz świeżość swojego oddechu.

Jak stworzono BioRepair?
BioRepair opracowano dzięki badaniom naukowym prowadzonym w laboratoriach Coswell we współpracy z laboratorium LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu Bolońskiego.

Jakie są główne przyczyny stopniowej erozji szkliwa?
Każdego dnia nasze zęby są poddawane działaniu czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) oraz chemicznych (kwasów zawartych w napojach i pokarmach), które powodują powstawanie niewidocznych rys. W rysach tych kumulują się płytka nazębna, bakterie i pigmenty, co z czasem wywołuje poważniejsze uszkodzenia, takie jak: próchnica, osłabienie zębów, czy też utrata ich połysku.

W jaki sposób BioRepair jest w stanie odbudować szkliwo?
BioRepair Night to pierwsza pasta do zębów na bazie cząsteczek MicroRepair. Dzięki wyjątkowej formule o długotrwałym uwalnianiu zapewnia stałe działanie w nocy, a tym samym remineralizację i odbudowę szkliwa. Ponadto zawartość cynku PCA i ksylitolu, związków o wysokich właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych, zapewnia długotrwałą ochronę jamy ustnej po to, aby po porannej pobudce poczuć świeżość swojego oddechu.

Co to są cząsteczki MicroRepair?
Cząsteczki MikroRepair zbudowane są z hydroksyapatytu, którego skład w znaczącym stopniu przypomina skład szkliwa zębowego. Takie podobieństwo nadaje cząsteczkom MicroRepair właściwości biomimetyczne. Dzięki nim mikrocząsteczki przenikają do szkliwa i zębiny, prowadząc do ich remineralizacji i odbudowy. BioRepair Night zawiera 15% cząsteczek MicroRepair.

Ważne:
BioRepair nie zawiera związków fluoru, dzięki czemu może być stosowana nawet przez dzieci poniżej 7 roku życia. Cząsteczki MicroRepair gwarantują doskonałą remineralizację szkliwa i zębiny.

 

Informacje
Seria BLANX - Biorepair
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie