esentire.pl

Blog lifestylowy o modzie, urodzie i makijażu

Lifestyle

Niezwykłe prezenty dla fana motoryzacji na Dzień Chłopaka

Niezwykłe prezenty dla fana motoryzacji na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w Polsce obchodzimy 30 września. Dla wszystkich pań jest to kolejna wyjątkowa okazja w roku do wręczenia upominku partnerowi, ale nie tylko. Tego dnia możesz wręczyć prezent, także innym ważnym w twoim życiu mężczyznom, np. bratu, przyjacielowi, a nawet tacie! Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla bliskiego Ci chłopaka? Już spieszymy z pomocą! Sprawdź nasze pomysły na niezwykłe prezenty dla fana motoryzacji na Dzień Chłopaka.

Jaki prezent kupić dla chłopaka zakochanego w motoryzacji?

Co kupić na Dzień Chłopaka? To pytanie z pewnością zadaje sobie niejedna kobieta. Zakup prezentu dla chłopaka nie jest łatwym zadaniem. Główną rolą upominku jest sprawienie radości bliskiej osobie, więc jeśli zastanawiasz się, jaki prezent kupić z okazji Dnia Chłopaka, to warto zdecydować się na ten w formie przeżyć. Taki prezent nie tylko wywoła uśmiech na twarzy, ale i zostanie w pamięci na długi czas. Spełnij marzenia swojego chłopaka i podaruj mu odrobinę szaleństwa za kierownicą

Jazda za kierownicą sportowego samochodu

Przejażdżka szybkim, sportowym autem to gratka dla każdego pasjonata motoryzacji. A gdyby tak spełnić to marzenie? Zawrotna ilość koni mechanicznych pod maską oraz spektakularna prędkość dosłownie wbiją chłopaka w fotel! Jazda po zamkniętym torze wyścigowym to świetna okazja do przetestowania możliwości sportowego samochodu, ponieważ nie tam żadnych ograniczeń tj. światła, przejścia dla pieszych czy ograniczenia prędkości. To także szansa na sprawdzenie swoich umiejętności jazdy. Nad bezpieczeństwem podczas przejazdu będzie czuwał doświadczony kierowca rajdowy, który zasiądzie na fotelu pasażera. Do wyboru jest wiele różnorodnych modeli aut, m.in. włoskie klasyki takie jak Lamborghini czy Ferrari, legendarny Ford Mustang lub znany z Szybkich i Wściekłych Nissan GT-R.

A może chcesz, aby ukochany wypróbował włoskiego, sportowego klasyka na ulicach jednego z polskich miast? Nie ma najmniejszego problemu! Jazda super samochodem ulicami miasta to wyjątkowa okazja na sprawdzenie jego możliwości w codziennym otoczeniu. Ten prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego miłośnika motoryzacji!

Kurs driftingu

Kurs driftingu to nietuzinkowa atrakcja, która zachwyci niejednego fana szybkiej jazdy. Drifting jest to niezwykle widowiskowy sport motorowy, który polega na wprowadzaniu pojazdu w kontrolowany poślizg i utrzymywaniu go przez jak najdłuższy odcinek trasy. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale i bardzo przydatna umiejętność dla każdego kierowcy. Podczas kursu uczestnik pozna mi.in. techniki wprowadzania samochodu w poślizg, kontrolowania poślizgu przy pomocy kierowcy czy balansowania autem. Cały kurs prowadzony jest przez doświadczonych w dziedzinie driftingu kierowców na zamkniętym torze, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa.

Jazda Monster Truck

Jeśli chcesz dostarczyć chłopakowi niezapomnianą przygodę pełną pozytywnych emocji, to podaruj mu jazdę Monster Truckiem! Ukochany będzie miał możliwość sprawdzenia swoich sił za kierownicą olbrzymiego, 5-tonowego auta. Z całą pewnością monstrualny rozmiar samochodu wywoła na twoim partnerze niesamowite wrażenie! Jazda odbywa się na zamkniętym, specjalnie przygotowanym torze z licznymi przeszkodami tj. wzniesienia, błotniste bądź piaszczyste odcinki trasy, z którymi będzie musiał poradzić uczestnik. Podczas jazdy miejsce pasażera zajmie doświadczony instruktor, który będzie dbał o bezpieczny przebieg atrakcji oraz służył dobrą radę w trudnych momentach. Świetna zabawa podczas jazdy gwarantowana!

Sama jazda za kierownicą Monster Trucka to za mało dla twojego chłopaka? Tratowanie wraków z pewnością urozmaici jazdę ogromnym autem! Potężny Monster Truck bez problemu radzi sobie z napotkanymi na trasie przeszkodami w postaci starych samochodów. Zniszczenie kilku wraków dostarczy chłopakowi sporą dawkę adrenaliny oraz emocji, których nie zapomni jeszcze przez długi czas!

Jazda OFF ROAD 4×4

Jazda OFF ROAD 4×4 to niezwykłe, motoryzacyjne wyzwanie nawet dla kierowcy z długim stażem za kółkiem! Podczas trasy na kierowcę będzie czekać wiele przeszkód między innymi błotniste, kamieniste i piaszczyste odcinki trasy, a także tereny podmokłe. To będzie prawdziwy sprawdzian umiejętności jazdy dla twojego chłopaka! Oprócz trudnych terenów na kierowcę będą czekać malownicze okoliczności przyrody, które będzie miał szansę podziwiać z terenówki. Miejsce pasażera zajmie instruktor, który w trudnych momentach udzieli cennych wskazówek. Jazda za kierownicą samochodu terenowego dostarczy twojemu ukochanemu solidną dawkę emocji oraz pozwoli na zdobycie nowych umiejętności.

Wybór prezentu dla miłośnika motoryzacji to nie lada wyzwanie. Mamy jednak nadzieję, że nasze propozycje na oryginalny prezent w formie przeżyć zainspirują Cię do wyboru idealnego, motoryzacyjnego upominku dla niego! Jeśli chcesz zobaczyć inne pomysły na nietuzinkowy prezent z okazji Dnia Chłopaka, to niezwłocznie odwiedź naszą stronę internetową Prezentmarzen.com.

Udostępnij