esentire.pl

Blog lifestylowy o modzie, urodzie i makijażu

ModaUroda

Fryzury ślubne krótkie włosy — jakie wybrać?

Fryzury ślubne krótkie włosy — jakie wybrać?

Jeżeli myślimy o ślubnej fryzurze, to przeważnie przed oczami mamy opadające na ramiona loki bądź idealnie wykonane upięcia oraz koki. Jednakże nie wolno zapominać o kobietach, które mają krótkie włosy. Z takich włosów także można stworzyć przepiękną fryzurę ślubną. Okazuje się, że sztuczne ich przedłużanie nie jest jedyną opcją. Warto zaznaczyć, że krótkie fryzury ślubne mają swój naturalny urok, który jest nieoceniony. Ponadto mamy do wyboru wiele różnych ślubnych akcesoriów do włosów, które pozwolą wykonać przepiękną fryzurę z krótkich włosów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie są najlepsze fryzury ślubne z krótkimi włosami
  • jaka biżuteria do krótkich fryzur ślubnych

Zobacz także: Domowe sposoby na porost włosów

Ślubne fryzury

Okazuje się, że ślubne fryzury wykonane z krótkich włosów mogą być różne. Dominują eleganckie oraz romantyczne fryzury. Ponadto można też postawić na takie, które będą zabawne bądź lekko zadziorne. Oprócz tego mogą być z grzywką, falami, a także lokami. Warto dowiedzieć się, jakie urocze dodatki stosować zamiast welonu, który przeważnie nie pasuje do krótkich włosów. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą wszelakie ozdoby. Mowa tutaj o opaskach, diademach, spinkach, wsuwkach, woalkach, toczkach, a także fascynatorach.

Biżuteria do krótkiej fryzury ślubnej

Jeżeli mowa o krótkiej fryzurze to niesamowicie istotne jest właściwe dobranie biżuterii. Mowa tutaj zwłaszcza o kolczykach. W przypadku, gdy fryzura jest delikatna i ma lekkie fale, to właściwe będą subtelne parły. Jeżeli natomiast lubimy awangardowe uczesania, to biżuteria może być nieco odważniejsza oraz wyrazista. Jeżeli natomiast mamy proste, ciemne włosy, to dobrym wyborem będzie postawienie na jeden większy akcent. Warto rozważyć biały kwiat bądź dekoracyjną spinkę. Natomiast do fryzur typu retro, z falami, idealnie pasują szykowne ozdoby z piór, a także kryształków. W ten sposób można skutecznie podkreślić stylizację ślubną. Warto też dodać, że bardzo krótkie włosy nie wymagają dużej ingerencji fryzjera. W takim wypadku wystarczy tylko zastosować efektowną opaskę, fascynator bądź woalkę. Dzięki temu fryzura powinna być piękna.

Fryzury ślubne krótkie włosy - jakie wybrać?

Fryzury ślubne krótkie włosy

Krótkie włosy warto spiąć modnymi spinkami. W przypadku, gdy nasze włosy często odmawiają nam posłuszeństwa i lubią w najmniej oczekiwanym momencie się popsuć, to w takim wypadku najlepiej postawić na spinki oraz klamry. Okazuje się one bardzo pomocne. Warto będzie zacząć od prostych wsuwek. Ciekawa będzie też biżuteryjna ozdoba z kamieni szlachetnych. Można też postawić na bardzo modne w obecnym sezonie perły oraz napisy. Jeżeli natomiast nie lubimy wsuwek, to fryzjerzy skrupulatnie dbają o to, żeby pozostały one niewidoczne i pełniły jedynie rolę narzędzia utrzymującego całość fryzury w ryzach. W ten sposób można być spokojnym o to, że żaden kosmyk włosów nie pozostanie bez naszej kontroli. Ponadto fryzura będzie zachwycać zgromadzonych gości. Dlatego pomysłów na krótką fryzurę ślubną jest bardzo wiele. Zdecydowanie warto postawić na wszelkie dodatki. Dobrym pomysłem są również spinki oraz wsuwki. Warto też zasięgnąć opinii fryzjera, który powinien pomóc nam w ustaleniu fryzury ślubnej.

Krótkie fryzury na wesele — trendy

Teraz przedstawimy, jakie panują trendy jeśli chodzi o fryzury weselne z krótkimi włosami. Jeśli cenisz sobie styl i swobodę, warto wybrać fryzurę z kwiatami we włosach. Kwiaty można wpleść we włosy z przodu lub z tyłu. Zwróć uwagę na kolor roślin, które wybierzesz. Wybierz te kwiaty, które świetnie uzupełnią twoją stylizację i nadadzą nowy blask twojej stylizacji. Kolejną propozycją jest stylizacja z użyciem opaski. Opaski idealnie podkreślą krótkie fryzury z grzywką, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do praktycznie każdej stylizacji. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz wybrać klasyczną opaskę ze zdobieniami w kolorze złota lub srebra albo pójść na całość i wybrać ozdobę na miarę prawdziwej księżniczki.

Udostępnij